Profile

iman shayan I

Contact Details


Bio

- بازار بزرگ کوش آداسی  grand bazaar

معمولا در اغلب شهر های ترکیه یک بازار بزرگ و سنتی به نام گرند بازار به چشم می خورد که در آن اجناس متنوعی عرضه می شود .  در این شهر نیز بازار بزرگی به نام گرند بازار وجود دارد که با وجود بیش از پنج هزار مغازه محل مناسبی برای گشت زنی و خرید است . از انواع صنایع دستی گرفته تا انواع مواد غذایی و خوراکی را در آن خواهید یافت . همچنین این بازار محل مناسبی برای خرید پوشاک است.

بازار بزرگ در تور ترکیه سفر باتو ، به دو بخش مجزا تقسیم شده است که در هر بخش کالاهای متنوعی به چشم می خورد. پیشنهاد می کنیم که در ابتدا بخش دوم بازار را بازدید و سپس به سمت بازار اورینت حرکت کنید . این بازار در فضایی باز برپا شده و کالاهایی که در آن ارائه می شود همگی دارای قیمت مناسب و کیفیت بالا هستند.

همچنین در گوشه دیگری از این بازار انواع محصولات کشاورزی و باغی نظیر انواع سبزیجات ، مواد غذایی ، ادویه ، آجیل و خشکبار و ... به فروش می رسد .

مرکز خرید آکدوگان  Akdogan

مرکز خرید آکدوگان محل مناسبی برای خرید پوشاک است و برندهای بزرگ و معتبری در آن نمایندگی دارند. این مرکز خرید دارای سه طبقه است و اجناس عرضه شده در آن بسیار باکیفیت و ارزان است . این مجموعه همچنین دارای سالن سینما ، کافه و رستوران ، زمین بازی کودکان و فودکورت است