Profile

aref shahram

Contact Details


Bio

بازار بین‌المللی ستاره

این بازار بزرگ و معروف یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین مراکز خرید کیش  است که در مرکز شهر واقع شده و دسترسی به آن بسیار آسان است . بازار بین‌المللی ستاره فعالیت خود را  از سال ۱۳۷۶ آغاز نمود و با وجود فروشگاههای فراوان به شهرت رسید  . این مجموعه دارای ششصد و چهل واحد صنفی است و کالاهای عرضه شده در آن با کیفیت بوده و قیمت ها نیز مناسب است . بخش بزرگی از محصولات عرضه شده در این مجموعه به انواع پوشاک اختصاص یافته است .

مرکز خرید ستاره در تور کیش ارزان دارای امکانات رفاهی منحصر بفردی همچون شعب برخی بانک‎ها ، موزه حیوانات تاکسی درمی شده ، گیم نت ، رستوران و کافه های متنوع و همچنین سالن بیلیارد است . و از این رو گشت و گذار در آن نه تنها خسته کننده نیست بلکه مفرح و لذت بخش خواهد بود .

سیتی سنتر یک و دو 

مراکز خرید سیتی سنتر یک و دو از جمله بهترین ها هستند که در نزدیکی مرکز خرید ستاره و در فاصله کمی از یکدیگر و در دو سوی خیابان قرار دارند . این دو مرکز خرید از طریق یک پل هوایی به یکدیگر متصل شده‌ اند و به راحتی میتوان هر دوی آن ها را دید .

این دو مرکز خرید از مدرن‌ترین و پر طرفدارترین مراکز خرید کیش  هستند و هر آنچه را بخواهید در آنها خواهید یافت . از انواع پوشاک گرفته تا بدلیجات و لوازم آرایشی و بهداشتی و ... .

این مجموعه همچنین دارای امکانات رفاهی و تفریحی متنوعی است که از میان همه آنها میتوان به وجود شهربازی بزرگ و بسیار مجهز با دویست دستگاه بازی و همچنین سالن بولینگ اشاره کرد .  باید افزود حدود سه هزار متر مربع از فضای این ساختمان به سالن فود کورت و رستورانهای مختلف اختصاص یافته است .

مجتمع تجاری دریا در منطقه درگهان

این مرکز خرید در تور کیش سفر باتو وسیع در منطقه درگهان و در فاصله سی دقیقه ای از شهر کیش  واقع شده است . این مجموعه دارای بیش از هزار و سیصد واحد صنفی است و کالاهای متنوعی را عرضه می کند که البته عمده محصولات عرضه شده در آن پوشاک است .

این مجموعه نیز دارای امکانات رفاهی متنوعی است و در طبقه‌ بالای آن رستورانی با کیفیت وجود دارد .

بازار سنتی درگهان

این بازار قدیمی دارای بافتی سنتی است و از دالان های پیچ در پیچ تشکیل شده است . بهتر است بدانید اجناس این بازار خیلی با مد روز همخوانی ندارند اما با کمی صرف وقت و صبر و حوصله کالاهای با کیفیت و مناسبی را خواهید یافت . قیمت ها در این بازار به نسبت پایین تر است و اغلب مغازه ها عمده فروش هستند .