Profile

aftab alizadeh

Contact Details


Bio

بهترین سوغاتی های کیش

تور لحظه آخری کیش  می تواند فرصت بسیار عالی و مناسبی برای داشتن سفری به یاد ماندنی و مقرون به صرفه به این جزیره باشد. در جزیره کیش  جاذبه های گردشگری و امکانات تفریحی فراوانی وجود دارد که موجب شده این منطقه تفریحی تجاری طرفداران بسیاری داشته باشد. معمولا تمامی افراد هنگام مسافرت به مناطق مختلف سوغات و صنایع دستی آن شهر و منطقه را به عنوان سوغاتی و هدیه سفر برای عزیزان خود می آورند. جزیره کیش  نیز دارای سوغاتی های بسیار زیبایی است که هنر دست مردمان مهربان و مهمان نواز آن می باشد و تنوع بالایی دارند. از این رو گردشگران می توانند در سفر به کیش  سوغاتی های متنوعی را تهیه نمایند. اگر می خواهید با بهترین سوغاتی های کیش   در جاذبه های گردشگری کیش بیشتر آشنا شوید تا پایان با ما همراه باشید.

 

ادویه های جنوبی

به گزارش سفر باتو ، یکی از معروف ترین سوغاتی های جزیره کیش  و خطه جنوب ادویه های تند و معروف آن ها است. با استفاده از این ادویه ها در غذاها می توان طعم و عطر دل پذیری به آن ها بخشید. مغازه های متعددی در کیش  وجود دارد که ارائه دهنده انواع ادویه جنوبی هستند که گردشگران داخلی و خارجی می توانند به عنوان سوغات تهیه کنند.

صنایع دستی حصیری

محصولات حصیری یکی از صنایع دستی جزیره کیش  هستند. در واقع آب و هوای گرم و خشک جزیره کیش  و وجود درخت های نخل فراوانی که در این منطقه وجود دارد موجب شده ساکنین محصولات حصیری بسیار زیبایی تهیه نمایند که از جمله آن ها می توان به سینی های گرد و بزرگ، گلدان حصیری، دمکش، ظروف نگهداری میوه و نان و ... اشاره نمود. صنعت تهیه وسایل حصیری از درخت نخل از دیرباز در این منطقه رواج داشت اما امروزه این صنعت با خلاقیت های بیشتری همراه شده و محصولات متنوع تری تولید می شود.

ادویه جات

 اگر اهل غذاهایی هستید که باید حتما دارای ادویه خاصی باشند، یا اینکه از ترشی ها و تندی بسیار زیادی استفاده می کنید با استفاده از تور کیش  می توانید به این ادویه جات دسترسی پیدا کنید برای اطلاع از قیمت تور کیش  می توانید به سایت های مختلفی مراجعه نمایید. بهترین ادویه های دنیا را می توان در جزیره کیش  پیدا کرد و آن ها را با قیمتی مناسب خریداری کرد.  ادویه ها علاوه بر مصارف شخصی برای سوغاتی هم مناسب هستند.